Новини

«Укрбуд» відкрив ЖК «Аристократ»

04.10.18

Будівельна корпорація «Укрбуд» офіційно відкрила житловий комплекс «Аристократ», збудований по вулиці Коновальця, 34 в Печерському районі Києва. Для новоселів організували урочистий захід з розважальною програмою. Гостей зустрічали актори-міми та яскраві фотозони, а святковий музичний настрій забезпечив заслужений артист України, «золотий саксофон» Ігор Рудий.

«Укрбуд» відкрив ЖК «Аристократ»

Чимало занять приготували і для наймолодших мешканців. На дитячому майданчику працювали художники-аквагримери, були встановлені фонтани мильних бульбашок. Малюків розважали казкові персонажі, проводились розіграші подарунків.

«Укрбуд» відкрив ЖК «Аристократ»

Із відкриттям житлового комплексу мешканців «Аристократу» привітав президент корпорації «Укрбуд» Олександр Лятамбор, який побажав новоселам щасливого життя та добробуту.

«Укрбуд» відкрив ЖК «Аристократ»

Разом із житловим комплексом також відкрили салон краси «Автограф», в якому відбувся показ мод.

«Укрбуд» відкрив ЖК «Аристократ»

ЖК «Аристократ» на столичному Печерську — це 24-поверховий двосекційний будинок бізнес-класу з усіма перевагами життя в центральній частині міста. Поруч розташовані торговельно-розважальні центри, ресторани та бізнес-центри. Будинок зведений з використанням керамічної червоної цегли і має навісний вентильований фасад з облицюванням з керамограніту. Серед особливостей житлового комплексу – власний дворівневий підземний паркінг з механічними підйомниками та багатофункціональне дитяче міні-містечко у дворі. Крім того, для освітлення прибудинкової території використовуються сонячні панелі.