rus | ukr
вул. Щорса, 34
(044)337-15-05

Квартири

Що таке елітна квартира в центрі Києва?

Ми доклали максимум зусиль, щоб ЖК «Аристократ» радував Вас не тільки красою і органічністю фасаду, але й комфортом та продуманістю планувань. Принцип функціонального зонування був основним при розробці квартир для такого унікального проекту, тому Ваша квартира буде максимально затишною і раціональною. Будь-який аспект Вашої життєдіяльності може бути втілений у Вашому майбутньому будинку: великий зал для проведення часу з сім’єю, відокремлений кабінет, де Ви зможете відпочити або працювати над Своїми майбутніми ідеями, і навіть для Вашого особистого спортзалу знайдеться місце.

Світло і повітря завжди будуть наповнювати Ваше житло за рахунок високих стель, а сучасні системи шумо- і теплоізоляції збережуть тепло і тишу Вашої оселі. Якість будівельних матеріалів і обробки відповідають люкс-рівню всього комплексу, щоб у Вас не виникало сумнівів у надійності навіть найдрібніших деталей того місця, яке Ви будете називати «оселею».

Ми розглядаємо кожного нашого клієнта як індивідуальність, тому розробили безліч різноманітних планувань, щоб кожен міг знайти елітне житло відповідно до свого стилю життя:

Квартира на Печерську: не просто житло

Оскільки життя людини не можливо уявити без мрії, а мрії, як відомо, повинні збуватися, ми вирішили втілити одну з них в життя для Вас — придбання квартири на Печерську. Враховуючи постійні зміни, купити житло в центрі Києва є найкращою інвестицією, і на те є вагомі підстави:

  • Життя в центрі сповнене подій і незабутніх вражень;
  • Всі блага столиці знаходяться на відстані витягнутої руки від Вас;
  • Фраза «живу на Печерську» звільняє від подальших питань щодо Ваших життєвих досягнень;
  • Кожну хвилину життя Ви будете стикатися з культурним надбанням Києва.

Купівля нерухомості в центрі Києва має на увазі під собою ряд нематеріальних благ: елітарність, приватність, престиж — і це все не порожні слова. Наші клієнти — це успішні люди, які дійшли до того рівня, коли підкреслити свої життєві досягнення стає вже вкрай складно — і тому ми створили ЖК «Аристократ» — як вершину Вашого життєвого шляху.

Для тих, хто вирішив придбати нову квартиру в елітній новобудові «Аристократ», рекомендуємо ознайомитися з умовами придбання, а для отримання більш детальної інформації, ми запрошуємо Вас до відділу продажів.