rus | ukr
вул. Щорса, 34
(044)337-15-05

Про комплекс

Житловий комплекс «Аристократ» з його чіткими лініями фасаду, теплою гамою тонів і декоративними зовнішніми елементами ідеально вписується в історичну забудову Печерського району. Комплекс знаходиться всього в п’яти хвилинах від станції метро «Печерська», по вулиці Щорса, 34.

ЖК «Аристократ» — це елітна новобудова з продуманою внутрішньою інфраструктурою, високими стелями і просторими плануваннями квартир. Це 24-поверховий, 2- секційний монолітно-каркасний будинок з цегляним заповненням, з підземним дворівневим паркінгом і сучасними елітними ліфтами. На першому поверсі новобудови розташуються нежитлові приміщення: магазини, ресторани, банки, аптеки, салони краси, медичний і фітнес центри. У ЖК «Аристократ» зовнішній комфорт доповнюється внутрішнім.

Новий житловий комплекс розташований далеко від галасливих магістралей і одночасно в самому центрі ділового життя столиці. «Аристократ» — це оазис спокою і безпеки з власною зоною відпочинку та дитячим майданчиком. Внутрішня інфраструктура комплексу дозволяє підтримувати звичний і зручний ритм життя.

Крім того, розвинена інфраструктура Печерського району дозволить вести активне і насичене життя. Тут є все необхідне для комфорту сучасної людини — найкращі ресторани столиці, фітнес центри та салони краси на будь-який смак, магазини відомих брендів, торгово -розважальні центри, кращі школи Києва, дитячі садки та медичні установи, студії танців та йоги.

Близькість до ділового центру столиці і в той же час наявність перерахованих вище об’єктів соціально-культурного призначення вигідно відрізняють місцерозташування ЖК «Аристократ».

Початок робіт: III квартал 2013 року
Закінчення робіт: введено в експлуатацію