rus | ukr
вул. Щорса, 34
(044)337-15-05

Інфраструктура

Зручне місце розташування житлового комплексу «Аристократ» гарантує Вам легкий доступ до центру столичного життя. І тут ЖК «Аристократ», який зручно розташувався на Печерську, володіє безперечною перевагою для цінителів комфортного життя в мегаполісі.

Не виходячи з дому, Ви зможете скористатися необхідними послугами — відвідати фітнес центр, зробити зачіску або манікюр в салоні краси, сплатити рахунки у відділенні банку.  ЖК «Аристокат» відрізняється власною розвиненою інфраструктурою і створений для людей, які цінують свій час та прагнуть проводити його з користю.

Печерський район приваблює різноманітністю ресторанів, фітнес центрів, салонів краси і кількістю магазинів. Щовечора Ви можете насолоджуватися апетитними стравами, об’єднуючими в собі кращі традиції національних кухонь різних країн світу, відвідувати театри, галереї, концерти та інші заходи. А завдяки близькості одній з головних магістралей — бульвару Лесі Українки та станції метро «Печерська» Ви будете витрачати менше часу на дорогу. Власники автомобілів безсумнівно оцінять всі переваги сучасної автостоянки.

Інфраструктура району представлена ​​широкою мережею дитячих садків та загальноосвітніх шкіл. Ви зможете підібрати саме той варіант, який підходить Вашій дитині. Крім того, недалеко від будинку розташувались школи мистецтв, студії танців та центри дитячої творчості. Ваша дитина буде розвивати свої таланти і вчиться недалеко від будинку.

ЖК «Аристократ» — це втілення ідеалу комфортного життя в центрі Києва.