rus | ukr
вул. Щорса, 34
(044)337-15-05

Розташування

Житловий комплекс «Аристократ» розташовується на вулиці Щорса,34 в самому привабливому і зручному для життя районі столиці — Печерському. Недалеко від новобудови знаходиться район з об’єктами історичного та культурного призначення — Музей культурної спадщини України, Новий театр на Печерську, Ботанічний сад ім. М.М. Гришка, Музей Івана Гончара, Свята Успенська Києво-Печерська Лавра.

Розташування комплексу поблизу від станції метро «Печерська» дозволяє за лічені хвилини дістатися в будь-яку точку міста. А близькість однієї з головних магістралей Києва — бульвару Лесі Українки, дозволить Вам без особливих труднощів доїхати до місця призначення, як правого, так і лівого берега Києва на автомобілі.

Печерський район — один з центральних районів столиці. Історія якого нерозривно пов’язана з виникненням Києва. Тут панує особлива атмосфера стародавнього і одночасно такого сучасного міста. Печерський район, насичений культурними установами, привертає своєю величністю і красою. Ваше життя буде комфортним, насиченим та дивовижним в цьому районі.